Prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi i zasadami obowiązującymi w naszej myjni, a zapewni to doskonały efekt mycia i uchroni Twój pojazd przed uszkodzeniami.

 Zaczynamy
Wyjmij pistolet ze schowka. Wrzuć monety lub żetony , a następnie wybierz odpowiedni program. Najlepsze efekty mycia osiągniesz stosując kolejno 1-5.


Naciśnij spust pistoletu i nanieś środek chemiczny przy użyciu zmiękczonej i zdemineralizowanej wody, odległość lancy od powierzchni samochodu 30cm. Pokryj całe auto aktywną pianą - bardzo ważny program przy mocno zabrudzonych pojazdach.


Naciśnij spust pistoletu i umyj dokładnie całą powierzchnię samochodu. Myć należy zawsze z góry do dołu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 10-30 cm. Ciśnienie 90 bar, woda filtrowana z zanieczyszczeń mechanicznych - zmiękczona, chemia - proszek o pH neutralnym dla lakieru. Innowacyjny bezdotykowy system mycia pojazdów oparty na technologii proszkowej. W czasie tego cyklu mycia, woda zmiękczona i podgrzana do temperatury 60 stopni C zostaje zmieszana z proszkiem z tzw. mikrogranulkami. Mieszanina wody i proszku pod wysokim ciśnieniem kierowana jest na mytą powierzchnię karoserii samochodu. Połączenie działania chemicznego, mechanicznego z temperaturą i wysokim ciśnieniem daje doskonały efekt mycia "bez zarysowań", bardzo przyjazny dla użytkownika.


Dokładnie spłucz powierzchnię samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 30 cm. Do spłukiwania woda jest zimna. Po myciu proszkiem następuje spłukanie pojazdu wodą z sieci. Pod wysokim ciśnieniem zimna woda spłukuje roztwór chemiczny i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr 2.


Dokładnie pokryj całą powierzchnię samochodu woskiem syntetycznym - polimerem, najlepiej dwukrotnie. Stosować tylko na idealnie umyty lakier. Odległość lancy od powierzchni samochodu 30 cm. Do woskowania używana jest gorąca zmiękczona woda z polimerem. W tym programie woda zmiękczona i podgrzana zmieszana zostaje z woskiem - polimerem. Polimer na gorąco przywiera i bardzo dobrze zabezpiecza karoserię i nadaje połysk. Powstała powłoka powoduje natychmiastowy efekt połyskliwości, a jednocześnie utrudnia ponowne brudzenie pojazdu i ułatwia następne mycie. Powoduje ściekanie wody z umytej powierzchni.


Dokładnie spryskaj całą powierzchnie samochodu. Odległość lancy od powierzchni samochodu 30 cm. Do nabłyszczania stosowana jest woda demineralizowana z nabłyszczaczem. Nie wycieraj do sucha. Nabłyszczacz posiada własności osuszające. To nabłyszczanie i osuszanie. W tym programie myjnia wytwarza wodę zdemineralizowaną w procesie odwróconej osmozy. Do wody zdemineralizowanej (pozbawionej minerałów) za pomocą precyzyjnego systemu dozowania dodany zostaje osuszacz- nabłyszczasz. Spłukanie wodą zdemineralizowaną z osuszaczem- nabłyszczaczem powoduje zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Karoseria samochodu jest czysta, błyszcząca i zabezpieczona przed agresywnym wpływem środowisk. Woda spływa z karoserii dzięki chemicznemu osuszaczowi.